پلاسما جت

پلاسما جت روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی و برش های ناشی از آن می توان جوانسازی پلک را انجام داد، این خدمت که در کلینیک زیبایی دکتر پوریوسف ارائه می گردد برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند و میخواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی ( به دلیل ترس از بی هوشی) پلک هایی جوان و زیبا داشته باشند.

بلفاروبلاستى بدون عمل جراحى(پلاسما جت)
افرادی دچار افتادگی پلک یا پوست اضافه پشت پلک هستند که به آنها چهره “خسته” یا “مسن” میدهد. این افراد به این وضعیت آگاه هستند و میدانند که بدون آن چهره شاداب و جذاب تری دارند ولی این افراد از بیحسی و جراحی پلک یا بلفاروپلاستی هراس دارند. برای این افراد بلفاروپلاستی بدون انجام جراحی توصیه میشود. بلفاروپلاستی بدون جراحی، تکنیک کاملا جدید و بروز اروپا است که در آن از تیغ یا لیزر برای برش استفاده نمیشود در واقع برشی داده نمیشود بلکه از پلاسما برای انجام این کار استفاده میشود و همچنین نیازی به بیهوشی عمومی نیست بلکه از بى حسى موضعى استفاده میگردد حال به پرسش و پاسخ در مورد این روش نوین میپردازیم :

- عوارض این عمل چیست؟
‎در بررسی های انجام شده این عمل در کلینیک های اروپا‎ برروی 1000 بیمار( 800 خانم و 200 آقا) در سنین 23 تا 82 سال انجام شده است. بیماران با هر میزان افتادگی پلک و حتی سیگاری ها هم عمل شده اند. نکته مهم اینکه 100 درصد بیماران از عمل راضی بوده اند و هیچ یک عوارضی نداشته اند.

- هرجلسه درمانی چقدر طول میکشد؟
هر جلسه درمانی بطور متوسط بین 10-15 دقیقه طول میکشد و بیمار میتواند نتیجه عمل را بلافاصله ببیند.

- معمولاً چند جلسه درمانی لازم است ؟ 
کاملاً بستگی به میزان افتادگی و نوع پوست دارد. معمولا بین 1-3 جلسه درمانی لازم است. بسیاری از بیماران طی 1 جلسه بهبود کامل دارند ولی در تعدادی از بیماران جلسات تکمیلی دوم یا سوم لازم است.در صورت نیاز به جلسه درمانی دوم یا سوم،فواصل جلسات یک ماه است.